ZŠ - Sportovní přehled školního roku 2018/2019

Dne 21. 9. 2018 se v Zastávce konal okrskový přebor v minikopané starších žáků. Naše mužstvo obsadilo druhé místo, když v rozhodujícím zápase prohrálo gólem v poslední minutě s domácím výběrem.

Dne 27. 9. 2018 se v Želešicích konal okresní přebor v přespolním běhu. David Brtník obsadil druhé místo v kategorii žáků pátých tříd, když porazil 72 soupeřů. Těsně unikla medaile Elišce Zadákové v kategorii starších žákyň.

Dne 13. 10. 2018 se u nás konal Střelický kros.
Na stupně vítězů z domácích vystoupili Matěj Szemla, Marcela Melkusová, Veronika Misáková, Viktorie Bursová, David Brtník, Vítek Pelikán, Jakub Krištof, Kristýna Havlíčková, Ondřej Klíč a Daniel Vališ.

Po vítězství v okrskovém a okresním kole ve šplhu na tyči se v Brně dne 26. 11. 2018 konal krajský přebor. Družstvo starších žáků v sestavě Dominik Švestka, David Holešovský, Václav Novotný, Daniel Vališ zaostalo za prvním družstvem jen setinu vteřiny a starší dívky v sestavě Safia Hassani, Nela Ulbrichová, Eliška Zadáková, Eva Brtníková zvítězily.

Dne 5. 12. 2018 se v Brně konal krajský přebor v silovém čtyřboji. Závodníci musí vyšplhat na lano jen za pomocí rukou, skočit trojskok snožmo z místa do dálky, udělat co nejvíce shybů na hrazdě a sedů-lehů za půl minuty. Družstvo A v sestavě Václav Novotný, Daniel Vališ, Dominik Švestka, David Holešovský obhájilo třetí místo z patnácti soutěžících, družstvo B skončilo na desátém místě.

Dne 8. 12. 2019 se v Portoroži konalo mistrovství Evropy v karate a David Brtník obsadil v kumite žáků do dvanácti let druhé místo.

Dne 30. 1. 2019 se v Želešicích konal čtvrtý ročník Pololetního poháru v halové kopané a naše mužstvo starších žáků obsadilo druhé místo, když rozhodující zápas s Ořechovem prohrálo 5:6.

Dne 19. 3. 2019 se v Ivančicích konal okresní přebor v atletickém pětiboji a družstvo v sestavě Jolana Švarcová, Kamila Čundová, Lucie Čaganová, Karolína Borkovcová, Khitab Hassani, Vítek Pelikán, Lukáš Nešpůrek, Jiří Novotný obsadilo druhé místo a postoupilo do krajského kola, které se bude konat v Brně asi koncem května.
V soutěži jednotlivců zvítězili ve svých věkových kategoriích Jolana Švarcová a Michal Jahoda, druhé místo obsadila Lucie Čaganová a třetí Kamila Čundová a Michaela Krajinová.

Dne 19. 3. 2019 se ve Střelicích konal okresní přebor v gymnastice žáků sedmých tříd. Družstvo dívek v sestavě Bernadeta Kadaňková, Anna Sajvaldová, Natálie Drapelová, Aneta Soukalová, Kateřina Gregrová zvítězilo. V soutěži jednotlivců obsadila Kateřina Gregrová 1. místo a další prvenství přidala ve cvičení na kladině, kde byla ještě třetí Aneta Soukalová. Naši hoši dominovali v soutěži jednotlivců hlavně proto, že se nikdo na okrese nenašel, aby se jim postavil. Tadeáš Václavík zvítězil, Michael Dobiáš byl druhý a Eduard Valeš třetí. Hlavně proto, že se nikdo na okrese nenašel, aby se jim postavil.

Dne 11.3 2019 se ve Střelicích konal okrskový přebor v halové kopané a naše mužstvo zvítězilo, stačila k tomu výhra nad Zbýšovem 14:0.

Dne 20. 3. 2019 se v Ivančicích konalo okresní finále v halové kopané a mužstvo v sestavě Michal Jahoda, Jiří Novotný, Dominik Novotný, Miroslav Soldán, Marek Jahoda, Filip Ruschka, Filip Liška, Patrik Paszkowski, David Harth, Khitab Hassani obsadilo třetí místo.

Aktualizováno: 31.03.2019 12:17:10