ZŠ - Megadrama na šplhu

Dne 30. 11. 2017 se v Brně konal krajský přebor ve šplhu na tyči. Družstvo starších žáků v sestavě Martin Reguli, Ondřej Klíč, Ondřej Chytrý celkovým časem 7,21 s zvítězilo. Rozhodlo až pomocné hodnocení, nižší součet umístění jednotlivých závodníků. Druhé družstvo mělo totiž na setinu vteřiny stejný čas!
Starší dívky v sestavě Simona Švestková, Kateřina Pechová, Eva Brtníková získalo druhé místo. Od zlata je dělilo sedm desetin vteřiny.
Družstvo mladších dívek v sestavě Eliška Zadáková, Safia Hassani, Žaneta Blažejová obsadilo 5. místo a družstvo mladších žáků v sestavě Daniel Vališ, Jan Mrázek, Tadeáš Václavík obsadilo 7. místo. V soutěži starších jednotlivců bojovali ještě Andrea Jarošová a Václav Novotný. Na vítězství v okrskovém a okresním kole se ještě podílel David Holešovský.

Yvona Hájková a Vladislav Kučera

Aktualizováno: 11.12.2017 20:25:07