Hlavicka

ZŠ - Akce květen a červen

den druh akce třídy/žáci organizuje místo konání
st 2.5. Dějepisná exkurze do Prahy VIII.A,B Sokolová   Kadlec Praha
Čt 3.5. Údolí kostí VIII.A, B Benešová   Sokolová Ochoz u Brna
Pá 4.5. Exkurze do podzemí Brna IV.A,B Teplá, Misáková Brno
Pá 11.5. Projekt VODA VI.B Benešová, Veselý Pobobraví
Po 14.5. Koncert ZUŠ od 10h. všechny třídy Všichni učitelé Tělocvična ZŠ
15.-18.5. Šk. vlastivědný zájezd VII.B Holešovský, Beneš Zubří
16.-18. Šk. vlastivědný zájezd VI.A Veselý, Kašparová Ostružná
Čt 24.5. Exkurze-Josefovské údolí VIII.A Hájková Rudice
Čt 24.5. Exkurze do Osvětimi IX.A,B Sázavská, Sokolová Osvětim
27.5.-1.6. Zájezd do Anglie vybraní žáci 2.stupně Zatloukalová, Antošová, Veselý, Beneš Londýn, Oxford
28.5. Program "Hraj fér" 5.A,B Svobodová, Kašparová ZŠ Střelice
30.5. Schůzka rodičů budoucích prvňáčků předškoláci  Svobodová, Kašparová ZŠ Střelice
30.5. Show na kolech 1.st učitelky 1.stupně ZŠ Střelice
4.-9.6. Škola v přírodě IV.B, V.A,B Misáková, Svobodová Kašparová Penzion Bartošova pec
Po 4.6. MDD-sportovní den 6.-9. třídy učitelé 2.stupně Školní hřiště ZŠ Střelice
Po 4.6. LŠ Jezírko III.A,B Bezoušková Buchníčková Brno-LŠ Jezírko
6.-8. Šk. vlastivědný zájezd VI.B Benešová,  Beneš Javoříčko
6.-8. Šk. vlastivědný zájezd VIII.A Dalecká, Hradečná Vysočina-Radostín
6.-8. Šk. vlastivědný zájezd IX.A Sázavská,  Smutná Vranov nad Dyjí
St 6.6. Výukový program v SOU Bosonohy 6.-8.tř. Fialová Brno-Bosonohy
St 6.6. Ekoden s Kometou 7. a 9.tř. Kadlec, Holešovský Brno
Čt 7.6. Kopaná-okrskové kolo 6.-9. třídy Kučera Ivančice
Po 11.6. Třídní schůzky  16-18 h. všechny všichni učitelé ZŠ Střelice
11.-15.6. Škola v přírodě I.B, III.A,B, IV.A Pernová, Šebeňová, Bezoušková,  Bezoušek,  Buchníčková,  Urbánková, Teplá,  Antonínová Penzion Poslední míle
Út 12.6. Adapťáček VIII.A,B+předškoláci Svobodová Kašparová ZŠ Střelice
12.-15.6. Šk. vlastivědný zájezd VII.A Kadlec,  Hájková Český ráj - Jinolice
18.-22.6. Škola v přírodě II.A,B Brychtová,  Buryšková,  Štěpánková Písečné
18.-21.6. Šk. vlastivědný zájezd VIII.B Zatloukalová Pálava-Strachotín
18.-20.6. Šk. vlastivědný zájezd XI.B Sokolová,  Benešová Moravec
Út 19.6. Permonium IV.A,B Teplá,   Misáková Oslavany
St 20.6. Permonium III.A,B Bezoušková Buchníčková Oslavany
St 20.6. Rozlučka páťáků s 1.st V.A,B+rodiče Svobodová Kašparová hala ZŠ Střelice
Pá 22.6. Pasování na čtenáře I.A,B Škodová,   Pernová knihovna Střelice
Po 25.6. Hvězdárna Brno III.A,B Bezoušková Buchníčková Brno
Út 26.6. Rozlučkové odpoledne 1. a 9.tříd 1., 9.tř + rodiče Škodová,   Pernová Atrium a zahrada ZŠ Střelice
St 27.6. Exkurze do Mosilany VIII.A,B Dalecká,  Hradečná Brno
St 27.6. Odevzdávání učebnic všechny všichni učitelé ZŠ Střelice
Čt 28.6. Rozdávání učebnic všechny všichni učitelé ZŠ Střelice

Aktualizováno: 10.05.2018 17:43:19
Aktualizoval: Dubčák Radim