Hlavicka

ZŠ - Akce červen

den druh akce
třídy organizuje místo konání
28.5.-2.6. Cyklisticko-vodácký kurz 8.-9. třídy Sokolová, Kadlec, Benešová, Veselý, Beneš   Jez Krkavec u Veselí/Lužnicí
Pá 2.6. Oslava MDD 1.stupeň učitelky 1.st. ZŠ Střelice
Pá 2.6. Exkurze do archeoparku VI. Sázavská        Wanke Pavlov
Po 5.6. Třídní schůzky  16-18 h. všechny všichni učitelé ZŠ Střelice
Po 5.6. MDD-sportovní den 2.stupeň učitelé 2.stupně Školní hřiště ZŠ Střelice
Út 6.6. Výuk. Program "Vodní království lesa" IV.A, B Svobodová Kašparová Brno-LŠ Jezírko
5.-9.6. Škola v přírodě II.A,B; 3.A; 5. Bezoušková Buchníčková  Teplá, Pernová Hodonín u Kunštátu
Pá 9.6. Ekoden s Kometou Vybraní žáci 6.-9.tříd Beneš, Kadlec Předklášteří
Po 12.6.  Dějepisná exkurze do Prahy VII.A, VII.B Sokolová   Hradečná Praha
12.-16.6. Škola v přírodě IV.A, B Svobodová Kašparová Dolní Žďár
13.-15.6. Šk. vlastivědný zájezd IX.B Benešová, Beneš Pálava - Horní Věstonice
14.-16.6. Šk. vlastivědný zájezd IX.A, B Kadlec, Hájková Vranov
St 14.6. Permonium I.A Brychtová, Pernová Oslavany
Pá 16.6. Zámek Rosice I.A Brychtová Rosice
Pá 16.6. Divadlo Radost V. Pernová Brno
Út 20.6. Zahradní slavnost IV.A,B Svobodová Kašparová Hala Střelice
St 21.6. Výuk.program - Mravencovo desatero II.B, III.B Buchníčková Škodová Brno-  na Jezírku
St 21.6. Zahradní slavnost II.A,B Bezoušková, Buchníčková Zahrada Střelice
Čt 22.6. Výuk.program - Mravencovo desatero II.A, III.A Bezoušková, Teplá Brno-  na Jezírku
Pá 23.6. Brunopark IV.A,B Svobodová Kašparová
Út 27.6. Exkurze SAKO IX.A, B Hradečná, Benešová SAKO Brno
Út 27.6. Adaptační den předškoláků VIII.A,B Pernová, Škodová ZŠ Střelice
Út 27.6. Rozloučení 1. a 9.tříd I.A,B, IX.A,B Brychtová, Buryšková, Kadlec, Benešová ZŠ Střelice
St 28.6. Odevzdávání učebnic všechny všichni učitelé ZŠ Střelice
Čt 29.6. Rozdávání učebnic všechny všichni učitelé ZŠ Střelice
Pá 30.6. Slavnostní zakončení šk. roku všechny všichni učitelé ZŠ Střelice

Aktualizováno: 06.06.2017 22:01:58
Aktualizoval: Dubčák Radim