Hlavicka

ZŠ - Sportovní úspěchy školního roku 2012/2013

Dne 19.12.2012 se ve Šlapanicích konalo okresní finále ve šplhu družstev na tyči a naše škola obsadila třetí místo v sestavě Eliška Benešová, Ester Lukavská, Stella Ferencová, Nikola Vláčilová, Petr Boldi, Jan Švestka, Šimon Jáger a Vít Švestka.
Dne 30.1.2013 se v Ivančicích konalo okresní finále v házené chlapců a naši borci obsadili druhé místo za Újezdem a nečekaně nechali za sebou tři domácí školy. Sestava vypadala takto, David Rejda, Tadeáš Perna, Radek Daniš, Lukáš Hloušek, Daniel Pavlů, Lukáš Kugler, Petr Buček, Alois Liška, Vojtěch Liška, Jakub Vašulín, Ivan Korol a Pavel Švestka.
Dne 6.3.2013 se ve Vyškově konal krajský přebor ve sportovní gymnastice a naše dívky obsadily třetí místo ve složení Markéta Prudilová, Kristýna Jahodová, Kateřina Pechová, Silvie Dlapková, Nikola Vláčilová, Adéla Vláčilová, Stella Ferencová, Regina Dervišoska a Barbora Smutná.
Dne 26.3.2013 se ve Střelicích konalo okresní finále v gymnastice a naše dívky obsadily druhé místo v soutěži družstev za Rajhradem. Soutěžily v této sestavě, Markéta Jašová, Natálie Musilová, Kristýna Lišková, Gabriela Vidláková a Stella Ferencová. V soutěži jednotlivců získala první místo Stella Ferencová, když byla nejlepší na hrazdě, přeskoku i v prostných a první místo získala i ve cvičení na kladině, kde druhé místo získala Gabriela Vidláková.
Dne 9.4.2013 se v Tišnově konalo okresní finále mladších žáků v basketbalu a naše družstvo ve složení Alexandr Barša, Michal Drahonský, Daniel Kříž, Tomáš Leitner, Michael Hajman, Jiří Vašulín, Jan Bednář, Vojtěch Jahoda, Jan Štangl, Adam Pech, Alois Liška a Ivan Korol získalo druhé místo za Ořechovem, před domácím družstvem a Pohořelicemi.
Dne 17.4.2013 se v Zastávce konalo okresní finále ve volejbalu starších žáků a naše družstvo v sestavě Jiří Dlapka, Jakub Dvořáček, Radek Daniš, David Rejda, Jakub Sadílek, Alois Liška, Vojtěch Liška, Jakub Vašulín, Vojtěch Jahoda, Adam Pech, Michal Drahonský a Jan Rozsíval získalo druhé místo za Šlapanicemi a před dvěma mužstvy ze Zastávky.
Dne 28.5.2013 se v Ivančicích konal okresní přebor v odznaku zdatnosti olympijských vítězů, kde žáci soutěžili v sedmiboji. V kategorii žákyň, rok narození 2002 obsadila první místo Kristýna Jahodová, druhé Lucie Bartošková a třetí Marta Pomeranska. V kategorii chlapci r.n. 2001 obsadil první místo Alexandr Barša a byl vyhlášen absolutním vítězem mezi chlapci a dostal sportovní obuv od bývalé mistrně světa v trojskoku Šárky Kašpárkové.
Dne 10.6.2013 se v Břeclavi konal krajský přebor v odznaku zdatnosti olympijských vítězů, kde Alexandr Barša obsadil 7. místo, Marta Pomeranska 6. místo a Kristýna Jahodová 9. místo.


g1.jpg g11.jpg g12.jpg g13.jpg g14.jpg g15.jpg g16.jpg g2.jpg g3.jpg g5.jpg g7.jpg g8.jpg g9.jpg ivan-ice2013ovov.jpg ivan-ice2013sedylehy.jpg ka-p-rkov.jpg kraj1.jpg kraj2.jpg kraj3.jpg valentgejzao.jpg

Aktualizováno: 20.07.2013 10:44:22
Aktualizoval: Dubčák Radim