Sportovní den

V sobotu 7. října byl na hřišti u ZŠ zorganizován sportovní den dětí. Děti střelické, přespolní i děti z Francie a Itálie čekalo na 10 soutěžních disciplín. Basketbal (hod na koš), sprint, opičí dráha, hod do dálky, kopaná (kop na bránu), skok z místa a další. Letos nám bohužel počasí nepřálo, tak jsme museli z důvodu bezpečnosti pár disciplín upravit, ale i tak si myslíme, že si všichni přišli na své. Soutěžící byli rozděleni do 4 věkových kategorií, (0-3, 4-6, 7-9, a 10 a více let). Zúčastnilo se přes 180 dětí, což bylo při nepříznivém počasí skvělé. Restaurace Sokec připravila párky v rohlíku, hamburgery a kuřecí řízečky. JASO pana Jakubce, stabilní podporovatel akcí pro děti, dodal zdarma Kofolu - moc děkujeme! Celkem jsme ocenili 25 nejlepších dětí (nejstarší děti byly rozděleny na děvčata a chlapce). Nicméně každý soutěžící si odnesl sladkost a řadu sportovních zážitků. Bohaté dopoledne oživil i vicemistr světa v biketrialu, Ondra Šenk, který přes děti doslova létal, až jsme tajili dech. Děkujeme Ondro! Díky všem organizátorům ze SRPZŠ, rodičům a příchozím učitelkám / učitelům. Bez vás by to nešlo!
Tým SRPZŠ

Aktualizováno: 15.11.2017 16:47:54