MŠ - Noc ve školce

Školní rok se nám pomalu chýlí ke konci a zanedlouho se budeme loučit s našimi novými předškoláky. Právě pro ně bylo připraveno překvapení v podobě noci strávené v mateřské škole.
Poslední maminčina pusinka a už to bylo tu - večer před velkým spaním! Děti zasedly ke společné slavnostní večeři, kterou jim připravily hodné maminky a babičky.
Po pečlivém vyčištění zoubků se hrálo a zpívalo a poté jsme se již v pyžamkách vydali ztemnělou školkou do postýlek, kde nastal čas na pohádku pro krásné usínání. Ráno se děti probudily vyspané dorůžova a spokojeně se pustily do bohaté snídaně, která nám odstartovala nový školkový den.

01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg

Aktualizováno: 26.05.2019 23:00:30