MŠ - MATEŘSKÁ ŠKOLA A „JEŽÍŠKOVA VNOUČATA“

Přání se mají plnit nejen o Vánocích.

Uvítali jsme projekt Českého rozhlasu „Ježíškova vnoučata" a velice rádi jsme se do něho zapojili. Povídali jsme si s dětmi o rodině a zejména o vztahu k prarodičům. Odpovědi byly velmi zajímavé - „dávají nám dárky, čtou mně pohádku, chodí s námi na procházku, dělají s námi blbiny" apod.

Co bychom mohli udělat pro babičky a dědečky, kteří si nemají s kým pohrát, abychom jim udělali radost?

Samy děti vymyslely, že jim namalují obrázek.

Úkolu se děti zhostily s láskou; obrázky a vánoční přáníčka jsme zaslali vyhlašovateli projektu, který rozešle přání pro babičky a dědečky v domovech pro seniory.

Přejeme všem babičkám a dědečkům krásné Vánoce.
A pokud Vám bude někdy smutno, přijďte za námi do mateřské školy. Děti Vás jistě potěší. A naopak - děti budou rády, že Vás písnička nebo dětský úsměv rozveselí.

Z. Hloušková

Aktualizováno: 16.12.2018 22:43:35