Nástěnka ZŠ

15.03.2020 - UPOZORNĚNÍ! ŽÁDOST O OŠETŘOVNÉ PŘI PÉČI O DÍTĚ DO 13 LET Z DŮVODU UZAVŘENÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLY A MATEŘSKÉ ŠKOLY RODIČŮM VYDÁVÁ ŘEDITELKA ŠKOLY prostřednictvím e-mailu. ŽÁDOSTI posílejte na adresu zss@volny.cz. Ředitelka školy.
24.03.2020 - ODKLAD POVINNÉ ŠKOLNÍ DOCHÁZKY - OZNÁMENÍ Z PPP BRNO HYBEŠOVA: V souvislosti s aktuálními mimořádnými opatřeními bychom Vás rádi požádali o trpělivost s dodáním podkladů pro realizaci odkladu školní docházky vzhledem k tomu, že aktuálně byla pozastavena veškerá přímá (osobní) práce s klienty. Jakmilepominou mimořádná opatření Vlády ČR, pokusíme se co nejdříve zrealizovat tato vyšetření a rodičům dodat podklady k žádosti o odklad školní docházky.

Nástěnka MŠ

15.03.2020 - Důležité upozornění: Od úterý 17. 3. 2020 se uzavírá mateřská škola až do odvolání. Pondělní provoz podle dohody vedení školy a zřizovatele zůstane, abyste si mohli zabezpečit další péči o dítě. Zákonnému zástupci vzniká nárok na ošetřovné na dítě. Kdo bude uplatňovat u zaměstnavatele, napište si na e-mail: zss@volny.cz pro interaktivní formulář k vyplnění žádosti o ošetřovné. Elektronický tiskopis vyplníte a předáte zaměstnavateli. O dalších krocích Vás budeme informovat. Z. Hloušková