Školní časopis

1/2005

Úvod   Obsah    Kultura    Věda    Ze života školy   Zábava     Rozhovor     Lit. koutek    Redakce

Milí čtenáři,

máme pro Vás další číslo školního časopisu. Příjemná novinka - časopis najdete i na internetu: www.zs.strelice.indos.cz - odkaz žáci. Někteří zde již možná objevili předchozí číslo, ale zatím šlo jen o zkoušku. Od nynějška budeme na internetu uveřejňovat kolorovanou verzi s barevnými fotkami a s plným zněním všech článků (některé tiskem vyjdou jen částečně).

Co se týče Vašich příspěvků, zatím zůstalo spíše u slibů. Návrhů na vtipný a trefný název se také  nesešlo mnoho a většina z nich je made in 8.B. Všechno zlé je k něčemu dobré - alespoň nebylo těžké provést užší výběr.

Nominovány byly názvy: Střelka   Kometa    Pubík    Školní revue    Střelický drak   Teenager

Hlasujte! Adresa zůstává stejná,  listarnaposta@centrum.cz, schránka  na dolní chodbě taktéž. Těšíme se na Vaše hlasy, dopisy, e-maily, diskety či jinou formou předané příspěvky.

Všem čtenářům přejeme krásné prožití vánočních svátků a spoustu dárečků pod krásně nazdobeným stromečkem.

P.S. Nezapomeňte, že ty nejkrásnější a nejvzácnější dárky zabalit nejde, a proto někdy mohou uniknout pozornosti. Nenechejte si je proklouznout mezi prsty…

Třída 8.B