Rozhovor

Úvod   Obsah    Kultura    Věda    Ze života školy     Zábava    Rozhovor    Lit. koutek    Redakce

Letos na ZŠ učí: ČJ, D, OV,, PČ.

Měla jste na ZŠ nějakou přezdívku? Mánes.

Chtěla jste být někdy učitelkou? V 7 letech.

Jaký předmět Vás na ZŠ nejvíce bavil? Dějepis, tělesná výchova.

Který předmět Vám na ZŠ nejvíce nešel? Fyzika.

Čím vás třída nejvíce potěší? Vstřícností a zvídavostí, tím, že se nechá zaujmout.

Baví vás práce školní knihovnice? Docela ano.

Měla jste nějaký životní sen? Stát se archeologem a najít nějaký velký objev, třeba druhého Tutanchamóna nebo další Tróju.

Kam byste se chtěla podívat o dovolené? Na Machu Picchu (incké město v Andách).

Existuje něco, co jste nikdy neměla a chtěla byste to mít? Umět hrát na nějaký hudební nástroj, mít výtvarnou jiskru" .

Čeho se nejvíc na světě bojíte? Lidské hlouposti a nadutosti.

Nejoblíbenější kniha? Pan Kaplan má třídu stále rád.

Nejoblíbenější film? Filmy s Vlastou Burianem.

Zažila jste někdy nějaký trapas?  Když mi bylo ,,náct", šla jsem po Brně v botách na podpatku, v minisukni a s taškou, ve které jsem nesla nový lustr. Sklouzla mi noha po koleji, spadla jsem, lustrem jsem švihla o zem takovou silou, že z něj nic nezbylo. A s roztrženými silonkami jsem se musela vrátit, odkud sem přišla.